Sveiki, malonu, kad panorote sužinoti daugiau apie mane, tad trumpas įvadas kaip tik jums!

Mano vardas Kotryna, ir jau nuo labai ankstyvo amžiaus savo gyvenimo negaliu įsivaizduoti be kūrybos. Augau labai veiklioje šeimoje.

Apie mane

Studijos

Vilniaus dailės akademija

2020 - 2024 Bakalauras, tapyba.

person writing on white paper

Mano mama - nuo vaikystės mėgo dizainą. Iki dabar įvaizdis jos didelė kasdienybės dalis, kur ji gali išreikšti savo kūrybiškumą ir inovatyvumą.

person sitting and writing don

Močiutė visą gyvenimą mėgo rankdarbius. Vienas ankstyviausių prisiminimų tai jos gamintos raganos, kurias ji taip kruopščiai kūrė iš kojinių ir kimšinio, bei papuošalų besimėtančių namuose.

Na, tėtis su menais nieko bendro niekada neturėjo, bet nuo pat pirmųjų žingsnių visuomet jutau iš jo didžiulį palaikymą, nesvarbu ko besiimčiau. Tad nenuostabu, kad mano gyvenimo kelias taip pat pasuko link kūrybos.

Su dideliu šeimos paskatinimu nepabijojau studijuoti tai, kas man iš tikro patinka ir kasdienybę paverčia iš ties unikalia. Tapyba. Teko daug mokytis, kad ateičiau iki ten kur dabar esu, bet nei vieną akimirką nesigailėjau savo pasirinkimų. Ant kelio užvedė Šiaulių dailės mokyklos mokytojai, prieš kuriuos dar ilgai bei žemai lenksiu galvą, nes tai buvo pirmi mokytojai kurie padėjo įvairiausias mano idėjas realizuoti ir pirmi kurie užvedė ant kūrybos kelio.

painting woman naked woman

Dėka tėčio, turėjau galimybę susipažinti ir mokytis pas labai įdomų menininką- Bonaventūrą Šaltį. Pora sakinių net neišeitų apibūdinti šios patirties. Prisiminus šį laikotarpį galiu pasakyti tik tiek- aš įsimylėjau meną. Šeštadienio pamokos buvo tokios laukiamos, nes tai buvo pirmas žmogus žiūrėjęs į mane ne kaip į mokinį, bet į kolegą. Rytiniai pašnekesiai su klasikine muzika fone ir aliejinė tapyba – kažkas kaip iš filmo.

Atėjus laikui rinktis, natūraliai pasirinkau Vilniaus dailės akademiją. Buvo daug svarstymų apie užsienį, tačiau žiūrint atgal labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Dabar dirbu su vienu garsiausių Lietuvos menininku Arvydu Šalteniu. Dailės akademijoj išmokau ne tik kaip tapyt, bet svarbiausia kaip matyti pasaulį ir kaip jo grožiu dalintis su kitais. Man tai labai svarbu, tad šią veiklą norisi skleisti ir dalintis ja su jumis.

Na, o savo žinių dailinimasis su kitais prasidėjo dėka nuostabios menininkės Viktorijos Staryginos. Ji mane priglaudė po savo sparneliu ir pasiūlė kartu startuoti naujoje studijoje! Labai kviečiu ir jus pasidomėti jos siūlomomis paslaugomis:

Apie Piešimą

person writing on white paper
person writing on white paper

Daugiau apie Piešimą

Mokymasis piešti - tai daugiau nei linijų ir spalvų taikymas popieriuje! Tai, ilga, bet nuotykių kupina kelionė, kurios metu išmoksite ne tik techninius piešimo įgūdžius, bet ir atrakinsite gebėjimą pasaulį matyti visai kitu kampu. Didžiausias šių užsiėmimų tikslas - išlaisvinti jūsų vaizduotę, nebijoti eksperimentuoti bei laužyti drauge piešimo mitus ir užsisenėjusius nuostatus. Pamokų metu aptarsime pagrindus, technikas ir daug daug eksperimentuosime, kad rezultatai džiugintu ne tik mane, bet ir jus!

Kuo šios pamokos skiriasi nuo kitų? Mano, kaip menininkės tikslas, parodyti kaip piešinį galima suprasti kitaip. Išmokyti įvairesnių technikų ir padrąsinti nebijoti naujai išmoktas technikas maišyti tarpusavy ir taip dar labiau pasinerti į kūrybos procesą. Pamokų metu bus aptariamos grafito, anglies, sepijos, markerių ar net tušinukų ypatybės ir jų kaip priemonių galimybės. Juk kiekviena linija turi savo balsą ir kiekvienas atspalvis- savo paslaptį!

O ką gi veiksime pamokų metu?

Mokant piešti man svarbiausia išgirsti kiekvieno individualius poreikius – mokymosi techniką, su kokiomis medžiagomis norite dirbti, todėl pamokų metu dėstomą medžiagą pateiksiu įvairiapusiškai – kiekvienas atras savo metodą. Pamokų metu mokysimės pagal mano specialiai kurtą programą, kurios metu būsite supažindinti su įvairiomis technikomis, darbui reikalingomis priemonėmis ( kurios įeina į bendrą pamokų kainą) bei piešimo pagrindais.